MediaKit of zonenmaan.net

Zon en Maan

Zon en Maan is dé plaats voor lezers van Young Adult en Fantasy boeken. Tevens schrijf ik over leven als lifestyle, vormgeving en wat ik allemaal meemaak.
zonenmaan.net

Offered products

  • Advertorial € 0 - € 249
  • Link € 0 - € 249
  • Mention € 0 - € 249
  • Editorial / Sponsored article € 0 - € 249
24.8k
Views every month
6.3k
Unique visitors every month
35
Domain Authority
The statistics of this website are automatically verified and updated every month by LinkPizza.

Emmy van Ruijven

Emmy van Ruijven

Language

Dutch

Social Media

Iko (Wires and Nerve #1) – Marissa Meyer

15 hours ago

Ik ben dol op graphic novels, dus toen ik hoorde dat Blossom Books het boek Wires and Nerve zou gaan vertalen (als Iko) was ik echt heel erg blij. Ik keek er onmiddellijk naar uit en het was een flinke klus om de geduld op te brengen tot de Nederlandse editie was verschenen. Iko gaat […]

Het bericht Iko (Wires and Nerve #1) – Marissa Meyer verscheen eerst op Zon en Maan.

Gemina (The Illuminae Files #2) – Amie Kaufman & Jay Kristoff

2 days ago

Ik was enorm onder de indruk toen ik een tijd terug Illuminae las. Deze sciencefiction was op zo’n unieke manier vormgegeven en had zo’n bijzondere vertelwijze dat het boek me enorm is bijgebleven. Ik deed dan ook een dansje toen ik het vervolg, Gemina, van mijn Summer Swap maatje kreeg! Gemina speelt zich af op […]

Het bericht Gemina (The Illuminae Files #2) – Amie Kaufman & Jay Kristoff verscheen eerst op Zon en Maan.

De gloed van gedoofde sterren (Ventura Saga #2) – Kate Ling

3 days ago

Vorig jaar verscheen Eenzaam en extreem ver weg, een sciecefiction-romance met invloeden van Romeo & Julia, welke eindigde met een enorme cliffhanger. Ik was best benieuwd naar het vervolg, De gloed van gedoofde sterren, ondanks ik niks met het romantische sfeertje had. Sciecefiction vind ik namelijk best wel tof. Seren, Dom, Mariana en Ezra hebben […]

Het bericht De gloed van gedoofde sterren (Ventura Saga #2) – Kate Ling verscheen eerst op Zon en Maan.

Websites by this publisher

WebsiteViewsUniqueSocialPrice
zonenmaan.net
MediaKit: Zon en Maan
24.8k
24,784
6.3k
6,300
1k
https://www.facebook.com/762
107
https://twitter.com/1618
20
https://www.instagram.com/1132
€ 0 - € 249
Share