MediaKit of zonenmaan.net

Zon en Maan

Zon en Maan is dé plaats voor lezers van Young Adult en Fantasy boeken. Tevens schrijf ik over leven als lifestyle, vormgeving en wat ik allemaal meemaak.
zonenmaan.net

Offered products

  • Advertorial € 0 - € 250
  • Link € 0 - € 250
  • Mention € 0 - € 250
  • Editorial / Sponsored article € 0 - € 250
24.8k
Views every month
6.3k
Unique visitors every month
33
Domain Authority
The statistics of this website are automatically verified and updated every month by LinkPizza.

Emmy van Ruijven

Emmy van Ruijven

Language

Dutch

Social Media

BAK – De winnaars

9 hours ago

De eerste winnaars zijn bekend en daarom open ik met liefde deze blogpost, welke ik zal aanvullen zodra er meer winnaar bekend zijn! Kom dus vooral binnenkort nog eens kijken! Wonderland – Marjolijn met haar Harry Potter kerstfanfic Handletter journal – Linda Raaijmakers (@lindaenbjorn) Een bookplate van Marissa Meyer – Joost en al zijn alter […]

Het bericht BAK – De winnaars verscheen eerst op Zon en Maan.

BAK – Win een Hermelien met een tijdverdrijver FUNKO!

16 hours ago

Mijn kast staat er behoorlijk vol mee: funko-pops. Funko maakt herkenbare poppetjes uit de popcultuur en ook onder lezers zijn ze gigantisch populair, want wij zijn vaak ook dol op series en films (en niet te vergeten dat veel toffe boeken ook verfilmd worden!). In samenwerking met Custom Jewels mag ik dan ook een hele […]

Het bericht BAK – Win een Hermelien met een tijdverdrijver FUNKO! verscheen eerst op Zon en Maan.

BAK – Win een Harper Collins boekenpakket door jouw favoriete boek van het jaar te nomineren

2 days ago

Vandaag maak je kans op een fantastisch boekenpakket, samengesteld door uitgeverij Harper Collins. En voor zo’n mooie grote prijs leek het me leuk om te gaan kijken naar alle boeken die dit jaar verschenen zijn. We gaan op zoek naar de top 5 beste young adults van 2017 en daar hebben we jouw stem voor […]

Het bericht BAK – Win een Harper Collins boekenpakket door jouw favoriete boek van het jaar te nomineren verscheen eerst op Zon en Maan.

Websites by this publisher

WebsiteViewsUniqueSocialPrice
zonenmaan.net
MediaKit: Zon en Maan
24.8k
24,784
6.3k
6,300
1k
https://www.facebook.com/762
106
https://twitter.com/1618
20
https://www.instagram.com/1132
€ 0 - € 250
Share