• Influencers
  • Advertisers
  • Affiliates

Zon en Maan

Emmy van Ruijven Emmy van Ruijven – zonenmaan.net

Zon en Maan is dé plaats voor lezers van Young Adult en Fantasy boeken. Tevens schrijf ik over leven als lifestyle, vormgeving en wat ik allemaal meemaak.

Emmy van Ruijven

Emmy van Ruijven

Offered products

  • Advertorial € 0 - € 250
  • Mention € 0 - € 250
  • Editorial € 0 - € 250
  • Giveaway € 0 - € 250
  • Review € 0 - € 250

Statistics

31.2k
Views every month
8.2k
Unique visitors every month
34
Domain Authority
Verified
1.1k
1.8k
1.8k

Demographics

Top 5 countries

Netherlands - 80%
Belgium - 15%
United States - 2%
United Kingdom - 0%
Germany - 0%

Tower of Dawn (Throne of Glass #6) – Sarah J. Maas

14 hours ago

Ondanks dat ik Sarah J. Maas’ werk fantastisch vind, ben ik toch altijd een beetje bang; bang dat mijn verwachtingen te hoog zijn, maar ook bang dat mijn hart uit mijn borstkast wordt gerukt en ik vervolgens minstens een jaar moet wachten op het vervolg. Boeken kunnen pijnlijke dingen zijn, jongens en meisjes. Onlangs herlas […]

Het bericht Tower of Dawn (Throne of Glass #6) – Sarah J. Maas verscheen eerst op Zon en Maan.

In gesprek met… Sara Holland!

2 days ago

Op vrijdag 20 april waren de meeste YALFest auteurs al in Nederland en ik was een van de gelukkige bloggers die mocht interviewen. We kwamen rond een uur samen en kregen een half uur met alle auteurs en vervolgens een half uur met de auteur waarmee we een interview hadden gewonnen. Spannenddd! Het gezamenlijke interview […]

Het bericht In gesprek met… Sara Holland! verscheen eerst op Zon en Maan.

Discussie op dinsdag #14: Als een boek een hype is, lees ik hem expres niet.

3 days ago

Hallootjes! Het is weer dinsdag en dus weer tijd voor een discussie op dinsdag. Ik vind het zo leuk dat er nog zo veel van jullie reageren. Ga zo door! Ook deze week wil ik weer even terugblikken naar vorige week (wat vind ik?) en zal ik weer een nieuwe stelling introduceren. Ik hoop in […]

Het bericht Discussie op dinsdag #14: Als een boek een hype is, lees ik hem expres niet. verscheen eerst op Zon en Maan.

Websites by this publisher

ui-button
WebsiteViewsUniqueSocialPrice
zonenmaan.net 31.2k 8.2k 1.1k 1.8k 1.8k € 0 - € 250

zonenmaan.net

31.2k
Zon en Maan is dé plaats voor lezers van Young Adult en Fantasy boeken. Tevens schrijf ik...
Share