MediaKit of zonenmaan.net

Zon en Maan

Zon en Maan is dé plaats voor lezers van Young Adult en Fantasy boeken. Tevens schrijf ik over leven als lifestyle, vormgeving en wat ik allemaal meemaak.
zonenmaan.net

Offered products

  • Advertorial € 0 - € 250
  • Link € 0 - € 250
  • Mention € 0 - € 250
  • Editorial € 0 - € 250
  • Giveaway € 0 - € 250
  • Review € 0 - € 250
37.8k
Views every month
8.2k
Unique visitors every month
32
Domain Authority
Verified
The statistics of this website are automatically verified and updated every month by LinkPizza.

Emmy van Ruijven

Emmy van Ruijven

Gender

Age

Language

Dutch

Social Media

Top 5 countries

Netherlands - 80%
Belgium - 15%
United States - 2%
United Kingdom - 0%
Germany - 0%

Discussie op dinsdag #7 – ‘Don’t judge a book by its cover’ is onzin

19 hours ago

Dinsdag! dus tijd voor een nieuwe discussie! Vandaag gaan we het hebben over omslagen. Vorige week was de stelling: Het heeft geen zin om het eerste deel van een serie te lezen als de volgende delen nog niet uitgegeven/vertaald zijn. Een aantal jaar terug was het echt een dingetje, waarbij mensen heel stellig aangaven een […]

Het bericht Discussie op dinsdag #7 – ‘Don’t judge a book by its cover’ is onzin verscheen eerst op Zon en Maan.

Dagboek: Weekendje Londen en werken als een baas

1 day ago

Vorige week kwam er geen dagboekje online omdat ik onderweg was vanuit Londen naar Nederland. Ik beloof je deze week veel foto’s! Yay. Van Londen, maar ook van andere dingen natuurlijk. Zo werkte ik afgelopen week veel en verstuurde ik mijn eerste Letters & Lights box! Maandag Oeh, wat heb ik het mezelf moeilijk gemaakt […]

Het bericht Dagboek: Weekendje Londen en werken als een baas verscheen eerst op Zon en Maan.

A history of magic

2 days ago

‘Ga je mee naar de Harry Potter A history of magic exhibition in de British Library?’ vroeg Melisa mij een aantal maanden terug. ‘Ik heb kaartjes!’ Hell yeah. Dankzij een fijne collega kon ik mijn dienst ruilen en kon in mijn reis naar Londen gaan plannen. Want ik wist hoe moeilijk het was om kaarten […]

Het bericht A history of magic verscheen eerst op Zon en Maan.

Websites by this publisher

WebsiteViewsUniqueSocialPrice
zonenmaan.net
MediaKit: Zon en Maan
37.8k
37,823
8.2k
8,217
1.1k
https://www.facebook.com/zonenmaan
1.9k
https://twitter.com/zonenmaan
1.7k
https://www.instagram.com/zonenmaan
€ 0 - € 250
Share