MediaKit of revistavip.club

Revistavip

Revista Vip Albania - Revista me e vjetër e përmuajshme shqiptare. Fashion, Vip Girl, Personazh, Vip Boy, Horoskop, Miss Universe Albania.
revistavip.club

Offered products

  • Advertorial € 0 - € 250
  • Link € 0 - € 250
  • Mention € 0 - € 250
  • Editorial € 0 - € 250
600k
Views every month
60k
Unique visitors every month
1
Domain Authority
The statistics of this website are automatically verified and updated every month by LinkPizza.

Natmir Daja

Natmir Daja

Gender

Language

English

Social Media

Kur Bella dhe Gigi Hadid pozonin si modele që në fëmijëri

23 hours ago

Modelet Bella dhe Gigi Hadid aktualisht janë ndër dy modelet më të njohura në botë. Ato kanë arritur të pushtojnë pasarelat më të mëdha të botës, ndërsa shfaqen gjithnjë me stil në çdo paraqitje. Bella dhe Gigi Hadid (Getty Images) E këtë dëshirë për tu bërë modele, dy motrat në fjalë e kanë pasur që në […]

The post Kur Bella dhe Gigi Hadid pozonin si modele që në fëmijëri appeared first on Revista Vip Albania.

Pamfleti Rozë, ShowBiz Modelja akoma mëri për Gerald Butler: “Ai mund të shkojë në djall”!

24 hours ago

Gerard Butler foli hapur për lidhjen e tij të shkurtër me Brandi Glanville në një intervistë televizive. Por Brandi Glanville zgjodhi mediat sociale, pasi intervista ishte transmetuar për të thenë versionin e saj. Ylli i televizionit shkroi në Twitter në lidhje me aktorin 48-vjeçar skocez duke u shprehur se “ai mund të shkojë në djall”. Ajo […]

The post Pamfleti Rozë, ShowBiz Modelja akoma mëri për Gerald Butler: “Ai mund të shkojë në djall”! appeared first on Revista Vip Albania.

Olsi i Big Brother: Ja kush është vajza që më rrëmbeu zemrën

24 hours ago

Ai është përfolur shpesh jo vetëm kur ka qenë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother”, kur ishte çift me Fiorentinën, por mesa duket romanca e tyre nuk ishte jetëgjatë pas daljes nga shtëpia. Shumë thashetheme u bënë edhe pas ndarjes së tyre për një mundësi “ribashkimi”, por mesa duket gjithçka ka […]

The post Olsi i Big Brother: Ja kush është vajza që më rrëmbeu zemrën appeared first on Revista Vip Albania.

Websites by this publisher

WebsiteViewsUniqueSocialPrice
No records found
Share